Продукція > PLETRONICS INC. > SM7745HEV-38.88M
SM7745HEV-38.88M
SM7745HEV-38.88M Pletronics Inc.
sm77h_3.3v_revr.pdf
Виробник: Pletronics Inc.
Standard Clock Oscillators 38.88MHz 3.3V 50ppm -40+85DC
Написати відгук