SM7745HEV-45.0M
SM7745HEV-45.0M Pletronics Inc.
sm77h_3_3v-365442.pdf
Виробник: Pletronics Inc.
Standard Clock Oscillators 45MHz 3.3V 50ppm -40+85DC
Написати відгук