Продукція > PLETRONICS INC. > SM7745HEV-49.152M
SM7745HEV-49.152M
SM7745HEV-49.152M Pletronics Inc.
sm77h%203.3v-365442.pdf
Виробник: Pletronics Inc.
Standard Clock Oscillators 49.152MHz 3.3V 50ppm -40+85DC
Написати відгук