SM7745HEV-65.0M
SM7745HEV-65.0M Pletronics Inc.
sm77h_3.3v_revr.pdf
Виробник: Pletronics Inc.
Standard Clock Oscillators 65MHz 3.3V 50ppm -40+85DC
Написати відгук