Продукція > PLETRONICS INC. > SM7745HEV-7.3728M
SM7745HEV-7.3728M
SM7745HEV-7.3728M Pletronics Inc.
sm77h%203.3v-365442.pdf
Виробник: Pletronics Inc.
Standard Clock Oscillators 7.3728MHz 3.3V 50ppm -40+85DC
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук