Продукція > PLETRONICS INC. > SM7745HEV-9.216M
SM7745HEV-9.216M
SM7745HEV-9.216M Pletronics Inc.
sm77h_3.3v_revr.pdf
Виробник: Pletronics Inc.
Standard Clock Oscillators 9.216MHz 3.3V 50ppm -40+85DC
Написати відгук