SM80X625C
SM80X625C Tri-Star Industries, Inc.
SM80X625C.pdf
Виробник: Tri-Star Industries, Inc.
Description: SC SERIES INSERT, M8X1.25 MM THR
Packaging: Bulk
Color: Yellow
Size / Dimension: 0.37" Dia x 1.13" H (9.5mm x 28.6mm)
Type: Insert
на замовлення 1500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SC SERIES INSERT, M8X1.25 MM THR, Packaging: Bulk, Color: Yellow, Size / Dimension: 0.37" Dia x 1.13" H (9.5mm x 28.6mm), Type: Insert.
Інші пропозиції SM80X625C
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SM80X625C SM80X625C Виробник : RAF Electronic Hardware SM80X625C.pdf Screws & Fasteners SC Series Insert, M8X1.25 mm Thread Size, 0.625" Long