Продукція > MDD > SM8S14CA
SM8S14CA
SM8S14CA MDD
DO218ABM8S14CA.pdf
Виробник: MDD
Description: TVS DIODE 14VWM 23.2VC DO218AB
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 284A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 14V
Supplier Device Package: DO-218AB
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 15.6V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 23.2V
Power - Peak Pulse: 6600W (6.6kW)
Написати відгук
Технічний опис SM8S14CA MDD
Description: TVS DIODE 14VWM 23.2VC DO218AB, Packaging: Tape & Reel (TR), Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Current - Peak Pulse (10/1000µs): 284A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 14V, Supplier Device Package: DO-218AB, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 15.6V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 23.2V, Power - Peak Pulse: 6600W (6.6kW), Power Line Protection: No, Part Status: Active, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.