Продукція > SONITRON > SMA-13LV-P10
SMA-13LV-P10 Sonitron
Виробник: Sonitron
Audio Buzzer 3V 13mA Pin 2V 800Hz to 5000Hz Through Hole
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук