SMA-21-P15 Sonitron
Виробник: Sonitron
Audio Buzzer 1.5VDC 24VDC 3.8mA 12VDC 85dBA 3285Hz to 3315Hz Through Hole Pin Automotive
на замовлення 475 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 34
Відгуки про товар
Написати відгук