SMA-24L-P15 Sonitron
Виробник: Sonitron
Audio Buzzer Piezo 1.5VDC 15VDC 6.7mA 12VDC 98dBAdBA 2500Hz to 3000Hz Through Hole Pin Box
на замовлення 178 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 18
Відгуки про товар
Написати відгук