SMB10J13AH
SMB10J13AH Taiwan Semiconductor Corporation
SMB10JH SERIES_A2102.pdf
Виробник: Taiwan Semiconductor Corporation
Description: TVS DIODE 13VWM 21.5VC DO214AA
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 46.5A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 13V
Supplier Device Package: DO-214AA (SMB)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 14.4V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 21.5V
Power - Peak Pulse: 1000W (1kW)
Написати відгук
Description: TVS DIODE 13VWM 21.5VC DO214AA, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AA, SMB, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Current - Peak Pulse (10/1000µs): 46.5A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 13V, Supplier Device Package: DO-214AA (SMB), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 14.4V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 21.5V, Power - Peak Pulse: 1000W (1kW), Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.