SMB10J30CA-Q1
SMB10J30CA-Q1 Formosa Microsemi Co., Ltd.
Виробник: Formosa Microsemi Co., Ltd.
Description: TVS SMD 30V 1000W Bi-directiona
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 20.67A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 30V
Supplier Device Package: SMB
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 33.5V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 48.4V
Power - Peak Pulse: 1000W (1kW)
Написати відгук
Description: TVS SMD 30V 1000W Bi-directiona, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AA, SMB, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 20.67A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 30V, Supplier Device Package: SMB, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 33.5V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 48.4V, Power - Peak Pulse: 1000W (1kW), Power Line Protection: No.