Продукція > METCAL > SMC-6BL0025H
SMC-6BL0025H Metcal
Виробник: Metcal
Description: CARTRIDGE, HM BLADE 25MM
Packaging: Bulk
Length: 0.358" (9.10mm)
Temperature Range: 675°F (357°C)
Width: 0.984" (25.00mm)
Height: 0.020" (0.50mm)
Написати відгук
Description: CARTRIDGE, HM BLADE 25MM, Packaging: Bulk, For Use With/Related Products: CV-500, CV-5200, CV-H1-AV, CV-H7-AV, HMX-500, MX-5000, MX-5200, MX-H1-AV, MX-H7-SF, MX-RM3E, MX-RM6E, Length: 0.358" (9.10mm), Temperature Range: 675°F (357°C), Width: 0.984" (25.00mm), Height: 0.020" (0.50mm), Tip Shape: Blade, Tip Type: Rework.
Інші пропозиції SMC-6BL0025H
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SMC-6BL0025H Виробник : Metcal ew-Cartridge-Smart-Numbering-Scheme-1493681.pdf Soldering Workstation Equipment CARTRIDGE HM BLADE 25MM