Продукція > METCAL > SMC-7BL0015H
SMC-7BL0015H
SMC-7BL0015H Metcal
Metcal_CV-MX-Cartridges-Catalogue_EN.pdf
Виробник: Metcal
Description: SMC REWORK CARTRIDGE, BLADE 15.0
Packaging: Box
Length: 0.360" (9.14mm)
Temperature Range: 775°F (413°C)
Width: 0.591" (15.00mm)
Height: 0.020" (0.50mm)
Tip Shape: Blade
Tip Type: Rework
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SMC REWORK CARTRIDGE, BLADE 15.0, Packaging: Box, For Use With/Related Products: CV-500, CV-5200, CV-H1-AV, MX-500, MX-5000, MX-5200, MX-H1-AV, MX-RM3E, MX-RM6E, Length: 0.360" (9.14mm), Temperature Range: 775°F (413°C), Width: 0.591" (15.00mm), Height: 0.020" (0.50mm), Tip Shape: Blade, Tip Type: Rework.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SMC-7BL0015H SMC-7BL0015H Виробник : Metcal Metcal_CV-MX-Cartridges-Catalogue_EN.pdf Soldering & Desoldering Stations CARTRIDGE BLADE 15MM