Продукція > METCAL > SMC-7BL0035H
SMC-7BL0035H Metcal
Виробник: Metcal
Description: CARTRIDGE, HM BLADE 35MM
Packaging: Bulk
Length: 0.358" (9.10mm)
Temperature Range: 775°F (413°C)
Width: 1.378" (35.00mm)
Height: 0.020" (0.50mm)
Tip Shape: Blade
Tip Type: Rework
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CARTRIDGE, HM BLADE 35MM, Packaging: Bulk, For Use With/Related Products: CV-500, CV-5200, CV-H1-AV, CV-H7-AV, HMX-500, MX-5000, MX-5200, MX-H1-AV, MX-H7-SF, MX-RM3E, MX-RM6E, Length: 0.358" (9.10mm), Temperature Range: 775°F (413°C), Width: 1.378" (35.00mm), Height: 0.020" (0.50mm), Tip Shape: Blade, Tip Type: Rework.
Інші пропозиції SMC-7BL0035H
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SMC-7BL0035H SMC-7BL0035H Виробник : Metcal Soldering & Desoldering Stations CARTRIDGE HM BLADE 35MM