Продукція > METCAL > SMC-9KN0025S
SMC-9KN0025S Metcal
Metcal_Catalogue_2020_V2a.pdf
Виробник: Metcal
Description: CARTRIDGE, KNIFE, 2.5MM
Packaging: Bulk
Length: 0.472" (12.00mm)
Temperature Range: 950°F (510°C)
Width: 0.098" (2.50mm)
Написати відгук
Description: CARTRIDGE, KNIFE, 2.5MM, Packaging: Bulk, For Use With/Related Products: CV-500, CV-5200, CV-H1-AV, CV-H7-AV, HMX-500, MX-5000, MX-5200, MX-H1-AV, MX-H7-SF, MX-RM3E, MX-RM6E, Length: 0.472" (12.00mm), Temperature Range: 950°F (510°C), Width: 0.098" (2.50mm), Tip Shape: Knife, Tip Type: Rework.
Інші пропозиції SMC-9KN0025S
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SMC-9KN0025S SMC-9KN0025S Виробник : Metcal ew-Cartridge-Smart-Numbering-Scheme-1493681.pdf Soldering & Desoldering Stations CARTRIDGE KNIFE 2.5MM