SMC0805Z224
SMC0805Z224 NTE Electronics, Inc
smc.pdf
Виробник: NTE Electronics, Inc
Description: CAP CER 0.22UF 50V Z5U 0805
Packaging: Bag
Tolerance: -20%, +80%
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: Z5U
Size / Dimension: 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.051" (1.30mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.22 µF
на замовлення 1053 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 50
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.22UF 50V Z5U 0805, Packaging: Bag, Tolerance: -20%, +80%, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: Z5U, Size / Dimension: 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.051" (1.30mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.22 µF.