SMC1206J330
SMC1206J330 NTE Electronics, Inc
smc.pdf
Виробник: NTE Electronics, Inc
Description: CAP CER 33PF 50V C0G/NP0 1206
Packaging: Bag
Tolerance: ±5%
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.031" (0.80mm)
Part Status: Active
Capacitance: 33 pF
на замовлення 2097 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 58
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 33PF 50V C0G/NP0 1206, Packaging: Bag, Tolerance: ±5%, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.031" (0.80mm), Part Status: Active, Capacitance: 33 pF.