SMF10AL000S0FX
SMF10AL000S0FX NextGen Components
SMF10AL000S0FX.pdf?rlkey=oym3vvycfocahvz5g971j1kwy&st=u48do6m7&dl=1
Виробник: NextGen Components
Description: TVS Diodes 10V Uni. Channel SOD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SOD-123F, SMF
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 11.76A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 10V
Supplier Device Package: SMF/SOD-123FL
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 11.1V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 17V
Power - Peak Pulse: 200W