SMF110AH EATON ELECTRONICS
SMF-H.pdf
Виробник: EATON ELECTRONICS
Category: Unidirectional TVS SMD diodes
Description: Diode: TVS; 0.2kW; 122÷135V; 1.1A; unidirectional; SOD123F; SMF
Type of diode: TVS
Peak pulse power dissipation: 0.2kW
Max. off-state voltage: 110V
Breakdown voltage: 122...135V
Max. forward impulse current: 1.1A
Semiconductor structure: unidirectional
Case: SOD123F
Mounting: SMD
Leakage current: 1µA
Kind of package: reel; tape
Application: automotive industry
Manufacturer series: SMF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Unidirectional TVS SMD diodes, Description: Diode: TVS; 0.2kW; 122÷135V; 1.1A; unidirectional; SOD123F; SMF, Type of diode: TVS, Peak pulse power dissipation: 0.2kW, Max. off-state voltage: 110V, Breakdown voltage: 122...135V, Max. forward impulse current: 1.1A, Semiconductor structure: unidirectional, Case: SOD123F, Mounting: SMD, Leakage current: 1µA, Kind of package: reel; tape, Application: automotive industry, Manufacturer series: SMF.