SMF110CA-AQ DIOTEC SEMICONDUCTOR
smf50a.pdf
Виробник: DIOTEC SEMICONDUCTOR
Category: Bidirectional TVS SMD diodes
Description: Diode: TVS; 200W; 122÷135V; 1.13A; bidirectional; ±5%; SMF,SOD123F
Type of diode: TVS
Peak pulse power dissipation: 0.2kW
Max. off-state voltage: 110V
Breakdown voltage: 122...135V
Max. forward impulse current: 1.13A
Semiconductor structure: bidirectional
Case: SMF; SOD123F
Mounting: SMD
Leakage current: 1µA
Kind of package: reel; tape
Tolerance: ±5%
Application: automotive industry
Manufacturer series: SMF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Bidirectional TVS SMD diodes, Description: Diode: TVS; 200W; 122÷135V; 1.13A; bidirectional; ±5%; SMF,SOD123F, Type of diode: TVS, Peak pulse power dissipation: 0.2kW, Max. off-state voltage: 110V, Breakdown voltage: 122...135V, Max. forward impulse current: 1.13A, Semiconductor structure: bidirectional, Case: SMF; SOD123F, Mounting: SMD, Leakage current: 1µA, Kind of package: reel; tape, Tolerance: ±5%, Application: automotive industry, Manufacturer series: SMF.