SMF11CALH EATON ELECTRONICS
SMF-LH.pdf
Виробник: EATON ELECTRONICS
Category: Bidirectional TVS SMD diodes
Description: Diode: TVS; 0.4kW; 12.2÷13.5V; 22A; bidirectional; SOD123F; SMF-LH
Type of diode: TVS
Peak pulse power dissipation: 0.4kW
Max. off-state voltage: 11V
Breakdown voltage: 12.2...13.5V
Max. forward impulse current: 22A
Semiconductor structure: bidirectional
Case: SOD123F
Mounting: SMD
Leakage current: 1µA
Kind of package: reel; tape
Application: automotive industry
Manufacturer series: SMF-LH
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Bidirectional TVS SMD diodes, Description: Diode: TVS; 0.4kW; 12.2÷13.5V; 22A; bidirectional; SOD123F; SMF-LH, Type of diode: TVS, Peak pulse power dissipation: 0.4kW, Max. off-state voltage: 11V, Breakdown voltage: 12.2...13.5V, Max. forward impulse current: 22A, Semiconductor structure: bidirectional, Case: SOD123F, Mounting: SMD, Leakage current: 1µA, Kind of package: reel; tape, Application: automotive industry, Manufacturer series: SMF-LH.