Продукція > CHEMI-CON > SMG350VB221M25DLL
SMG350VB221M25DLL Chemi-Con
Виробник: Chemi-Con
Description: CAP ALUM 220UF 20% 350V RADIAL
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 1.000" Dia (25.40mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.492" (12.50mm)
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 1.575" (40.00mm)
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 350 V
Ripple Current @ Low Frequency: 890 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 1.2727 A @ 100 kHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 220UF 20% 350V RADIAL, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 1.000" Dia (25.40mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.492" (12.50mm), Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 1.575" (40.00mm), Capacitance: 220 µF, Voltage - Rated: 350 V, Ripple Current @ Low Frequency: 890 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 1.2727 A @ 100 kHz.