Продукція > JAM > SMH25-02HGBL
SMH25-02HGBL
SMH25-02HGBL JAM
Виробник: JAM
Description: 2.5 MM W TO B CONNECTOR 2P HOUSI
Packaging: Bulk
Connector Type: Receptacle
Contact Termination: Crimp
Color: Blue
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 2
Pitch: 0.098" (2.50mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Contact Type: Female Socket
Fastening Type: Latch Lock
Insulation Material: Polyamide (PA66), Nylon 6/6
Number of Rows: 1
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 45
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 2.5 MM W TO B CONNECTOR 2P HOUSI, Packaging: Bulk, Connector Type: Receptacle, Contact Termination: Crimp, Color: Blue, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 2, Pitch: 0.098" (2.50mm), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Contact Type: Female Socket, Fastening Type: Latch Lock, Insulation Material: Polyamide (PA66), Nylon 6/6, Number of Rows: 1.