Продукція > JAM > SMH25-05HG
SMH25-05HG
SMH25-05HG JAM
SMH.pdf
Виробник: JAM
Description: 2.5 MM W TO B CONNECTOR 5P HOUSI
Packaging: Bulk
Connector Type: Receptacle
Contact Termination: Crimp
Color: White
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 5
Pitch: 0.098" (2.50mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Contact Type: Female Socket
Fastening Type: Latch Lock
Insulation Material: Polyamide (PA66), Nylon 6/6
Number of Rows: 1
на замовлення 729 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 24
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис SMH25-05HG JAM
Description: 2.5 MM W TO B CONNECTOR 5P HOUSI, Packaging: Bulk, Connector Type: Receptacle, Contact Termination: Crimp, Color: White, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 5, Pitch: 0.098" (2.50mm), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Contact Type: Female Socket, Fastening Type: Latch Lock, Insulation Material: Polyamide (PA66), Nylon 6/6, Number of Rows: 1.