SMK-R050-5.0
SMK-R050-5.0 Isabellenhuette USA
SMK.pdf
Виробник: Isabellenhuette USA
Description: RES 0.05 OHM 5% 1W 1206
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±5%
Features: Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: ±50ppm/°C
Size / Dimension: 0.120" L x 0.060" W (3.05mm x 1.52mm)
Operating Temperature: -65°C ~ 170°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 1206
Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm)
Part Status: Active
Resistance: 50 mOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 0.05 OHM 5% 1W 1206, Power (Watts): 1W, Tolerance: ±5%, Features: Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: ±50ppm/°C, Size / Dimension: 0.120" L x 0.060" W (3.05mm x 1.52mm), Operating Temperature: -65°C ~ 170°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 1206, Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm), Part Status: Active, Resistance: 50 mOhms.