Продукція > AMPHENOL RF > SMP-FS2A-990-NM
SMP-FS2A-990-NM
SMP-FS2A-990-NM Amphenol RF
CSMP-FS2A-990-NM.pdf
Виробник: Amphenol RF
Description: BULLET ADAPTER SMP PLUG TO SMP P
Packaging: Bag
Features: Non-Magnetic
Impedance: 50 Ohms
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Style: Straight
Convert From (Adapter End): SMP Plug, Female Socket
Convert To (Adapter End): SMP Plug, Female Socket
Fastening Type: Snap-On, Snap-On
Adapter Series: SMP to SMP
Adapter Type: Plug to Plug
Center Gender: Female to Female
Conversion Type: Same Series
Center Contact Plating: Gold
Frequency - Max: 40 GHz
на замовлення 106 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BULLET ADAPTER SMP PLUG TO SMP P, Packaging: Bag, Features: Non-Magnetic, Impedance: 50 Ohms, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Style: Straight, Convert From (Adapter End): SMP Plug, Female Socket, Convert To (Adapter End): SMP Plug, Female Socket, Fastening Type: Snap-On, Snap-On, Adapter Series: SMP to SMP, Adapter Type: Plug to Plug, Center Gender: Female to Female, Conversion Type: Same Series, Center Contact Plating: Gold, Frequency - Max: 40 GHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SMP-FS2A-990-NM SMP-FS2A-990-NM Виробник : Amphenol RF Amphenol_2bRF_2bNon_Magnetic_2bSMP_2bSolutions_2bO-3440473.pdf RF Adapters - In Series BulletAdaptSMP Plug SMP Plug STR 9.90mm