SMQF112KJT
SMQF112KJT TE Connectivity Passive Product
product-4-2176618-3.datasheet.pdf
Виробник: TE Connectivity Passive Product
Description: SMQF1W 12K 5%
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±5%
Features: Automotive AEC-Q200, Flame Retardant Coating, Safety
Package / Case: 2616 (6740 Metric), J-Lead
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.264" L x 0.157" W (6.70mm x 4.00mm)
Composition: Metal Film
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 2
Height - Seated (Max): 0.152" (3.85mm)
Resistance: 12 kOhms
на замовлення 6000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SMQF1W 12K 5%, Packaging: Cut Tape (CT), Power (Watts): 1W, Tolerance: ±5%, Features: Automotive AEC-Q200, Flame Retardant Coating, Safety, Package / Case: 2616 (6740 Metric), J-Lead, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.264" L x 0.157" W (6.70mm x 4.00mm), Composition: Metal Film, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 2, Height - Seated (Max): 0.152" (3.85mm), Resistance: 12 kOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±5%
Composition: Metal Film
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 2
Resistance: 12 kOhms