Продукція > KEMET > SMR5272J250J01L4BULK
SMR5272J250J01L4BULK
SMR5272J250J01L4BULK KEMET
KEM_F3072_SMR-3317008.pdf
Виробник: KEMET
Film Capacitors 250VDC 0.0027uF 5% LS 5mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук