SMT-024-012VW
SMT-024-012VW Smarts Electronic & Technology
4de111_2c08f1c2f5e8409498ba65be19454996.pdf
Виробник: Smarts Electronic & Technology
Description: AC/DC 24V 12W COMPACT IP67
Features: OCP, OTP, SCP
Packaging: Box
Size / Dimension: 2.64" L x 1.18" W x 0.79" H (67.0mm x 30.0mm x 20.0mm)
Voltage - Output: 24V
Type: Constant Voltage
Operating Temperature: -20°C ~ 50°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 265VAC
Approval Agency: CE, cETLus
Ratings: IP67
Efficiency: 81%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 500mA
Voltage - Input (Min): 90VAC
Power (Watts): 12 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 2 kV
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 70 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC 24V 12W COMPACT IP67, Features: OCP, OTP, SCP, Packaging: Box, Size / Dimension: 2.64" L x 1.18" W x 0.79" H (67.0mm x 30.0mm x 20.0mm), Voltage - Output: 24V, Type: Constant Voltage, Operating Temperature: -20°C ~ 50°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 265VAC, Approval Agency: CE, cETLus, Ratings: IP67, Efficiency: 81%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 500mA, Voltage - Input (Min): 90VAC, Power (Watts): 12 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 2 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.