SMT-1R00-0.5
SMT-1R00-0.5 Isabellenhuette USA
SMT.PDF
Виробник: Isabellenhuette USA
Description: RESISTOR - ISA-PLAN SHUNT, 1, 0.
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 5W
Tolerance: ±0.5%
Features: Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding
Package / Case: Nonstandard
Temperature Coefficient: ±50ppm/°C
Size / Dimension: 0.280" L x 0.165" W (7.10mm x 4.20mm)
Operating Temperature: -65°C ~ 170°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 2817
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Resistance: 1 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RESISTOR - ISA-PLAN SHUNT, 1, 0., Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 5W, Tolerance: ±0.5%, Features: Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Package / Case: Nonstandard, Temperature Coefficient: ±50ppm/°C, Size / Dimension: 0.280" L x 0.165" W (7.10mm x 4.20mm), Operating Temperature: -65°C ~ 170°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 2817, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Resistance: 1 Ohms.