SMT-24060VT-ET
SMT-24060VT-ET Smarts Electronic & Technology
4de111_c382ce05b3214ca5b5194e7516d2e865.pdf
Виробник: Smarts Electronic & Technology
Description: CV AC/DC 24V 60W ELV/TRIAC DIM
Packaging: Box
Features: OCP, SCP
Size / Dimension: 3.31" L x 1.57" W x 0.98" H (84.1mm x 39.9mm x 24.9mm)
Voltage - Output: 24V
Type: Constant Voltage
Operating Temperature: -40°C ~ 60°C (With Derating)
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 130VAC
Efficiency: 88%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 2.5A
Dimming: ELV, Triac
Voltage - Input (Min): 100VAC
Power (Watts): 60 W
Number of Outputs: 1
Standard Number: UL 8750
на замовлення 106 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CV AC/DC 24V 60W ELV/TRIAC DIM, Packaging: Box, Features: OCP, SCP, Size / Dimension: 3.31" L x 1.57" W x 0.98" H (84.1mm x 39.9mm x 24.9mm), Voltage - Output: 24V, Type: Constant Voltage, Operating Temperature: -40°C ~ 60°C (With Derating), Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 130VAC, Efficiency: 88%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 2.5A, Dimming: ELV, Triac, Voltage - Input (Min): 100VAC, Power (Watts): 60 W, Number of Outputs: 1, Standard Number: UL 8750.