SMT-M-020CM
SMT-M-020CM Smarts Electronic & Technology
4de111_d368997cbe87425eb419fa50be888e99.pdf
Виробник: Smarts Electronic & Technology
Description: CC AC/DC 3-42V 250-700MA DALI
Features: OCP, SCP
Packaging: Box
Size / Dimension: 6.28" L x 1.69" W x 0.79" H (159.5mm x 43.0mm x 20.0mm)
Voltage - Output: 3 ~ 42V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -40°C ~ 60°C
Termination Style: Terminal Block
Voltage - Input (Max): 277VAC
Approval Agency: CE, cULus, FCC, RCM
Ratings: IP20
Efficiency: 79%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 250mA ~ 700mA (Programmable)
Dimming: DALI
Voltage - Input (Min): 100VAC
Power (Watts): 20 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV