SMT-M-020CT
SMT-M-020CT Smarts Electronic & Technology
4de111_e69043bb190f4fde97621cb70dd34857.pdf
Виробник: Smarts Electronic & Technology
Description: CC AC/DC 3-42V PGM O/P 250-700MA
Packaging: Box
Features: OCP, SCP
Size / Dimension: 5.72" L x 1.69" W x 0.79" H (145.4mm x 43.0mm x 20.0mm)
Voltage - Output: 3 ~ 42V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -30°C ~ 60°C
Termination Style: Terminal Block
Voltage - Input (Max): 277VAC
Approval Agency: cULus, FCC
Ratings: IP20
Efficiency: 78%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 700mA
Dimming: Triac
Voltage - Input (Min): 100VAC
Part Status: Active
Power (Watts): 20 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV