SMT-M-040CM
SMT-M-040CM Smarts Electronic & Technology
4de111_45306dd42ff7484da41b4415450e63e0.pdf
Виробник: Smarts Electronic & Technology
Description: CC AC/DC 3-65V 0.3-1.4A DALI
Features: OCP, SCP
Packaging: Box
Size / Dimension: 6.75" L x 2.13" W x 0.79" H (171.5mm x 54.0mm x 20.0mm)
Voltage - Output: 3 ~ 65V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -40°C ~ 60°C
Termination Style: Terminal Block
Voltage - Input (Max): 277VAC
Approval Agency: CE, cULus, FCC, RCM
Ratings: IP20
Efficiency: 86%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 300mA ~ 1.4A (Programmable)
Dimming: DALI
Voltage - Input (Min): 100VAC
Power (Watts): 40 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
Standard Number: 8750; 61347-1; 61347-2-13
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 60 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CC AC/DC 3-65V 0.3-1.4A DALI, Features: OCP, SCP, Packaging: Box, Size / Dimension: 6.75" L x 2.13" W x 0.79" H (171.5mm x 54.0mm x 20.0mm), Voltage - Output: 3 ~ 65V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -40°C ~ 60°C, Termination Style: Terminal Block, Voltage - Input (Max): 277VAC, Approval Agency: CE, cULus, FCC, RCM, Ratings: IP20, Efficiency: 86%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 300mA ~ 1.4A (Programmable), Dimming: DALI, Voltage - Input (Min): 100VAC, Power (Watts): 40 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, Standard Number: 8750; 61347-1; 61347-2-13, DigiKey Programmable: Not Verified.