SMT-M-060CT
SMT-M-060CT Smarts Electronic & Technology
4de111_e3b198dade64487e89805a544a8d6aa5.pdf
Виробник: Smarts Electronic & Technology
Description: CC AC/DC 3-65V PGM O/P 0.6-2.1A
Packaging: Box
Features: OCP, SCP
Size / Dimension: 6.89" L x 2.44" W x 0.94" H (174.9mm x 62.0mm x 24.0mm)
Voltage - Output: 3 ~ 65V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -30°C ~ 60°C
Termination Style: Terminal Block
Voltage - Input (Max): 277VAC
Approval Agency: cULus, FCC
Ratings: IP20
Efficiency: 80%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 2.1A
Dimming: Triac
Voltage - Input (Min): 100VAC
Part Status: Active
Power (Watts): 60 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
Standard Number: UL 8750
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 147 шт:
Написати відгук
Description: CC AC/DC 3-65V PGM O/P 0.6-2.1A, Packaging: Box, Features: OCP, SCP, Size / Dimension: 6.89" L x 2.44" W x 0.94" H (174.9mm x 62.0mm x 24.0mm), Voltage - Output: 3 ~ 65V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -30°C ~ 60°C, Termination Style: Terminal Block, Voltage - Input (Max): 277VAC, Approval Agency: cULus, FCC, Ratings: IP20, Efficiency: 80%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 2.1A, Dimming: Triac, Voltage - Input (Min): 100VAC, Part Status: Active, Power (Watts): 60 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, Standard Number: UL 8750, DigiKey Programmable: Not Verified.