SMT-R068-0.5
SMT-R068-0.5 Isabellenhuette USA
SMT.PDF
Виробник: Isabellenhuette USA
Description: RES 0.068 OHM 0.5% 7W 2817
Power (Watts): 7W
Tolerance: ±0.5%
Package / Case: Nonstandard
Temperature Coefficient: ±50ppm/°C
Size / Dimension: 0.280" L x 0.165" W (7.10mm x 4.20mm)
Operating Temperature: -65°C ~ 170°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 2817
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Resistance: 68 mOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 0.068 OHM 0.5% 7W 2817, Power (Watts): 7W, Tolerance: ±0.5%, Features: Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Temperature Coefficient: ±50ppm/°C, Size / Dimension: 0.280" L x 0.165" W (7.10mm x 4.20mm), Operating Temperature: -65°C ~ 170°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 2817, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Resistance: 68 mOhms.