SMV1280A-LF
SMV1280A-LF Z-Communications, Inc.
SMV1280A-LF.pdf
Виробник: Z-Communications, Inc.
Description: VCO Frequency 1270 MHz - 1290 M
Packaging: Strip
Size / Dimension: 0.300" L x 0.300" W (7.62mm x 7.62mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 3V
Height: 0.110" (2.79mm)
Frequency Range: 1270 ~ 1290MHz
2nd Harmonic, Typ (dBc): -20
Frequency - Center: 1280MHz
Icc Max: 12mA
Pushing (MHz/V): 3
Phase Noise Typ (dBc/Hz): -98
Power (dBm): 3 ±3
Part Status: Active
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VCO Frequency 1270 MHz - 1290 M, Packaging: Strip, Size / Dimension: 0.300" L x 0.300" W (7.62mm x 7.62mm), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 3V, Height: 0.110" (2.79mm), Frequency Range: 1270 ~ 1290MHz, 2nd Harmonic, Typ (dBc): -20, Frequency - Center: 1280MHz, Icc Max: 12mA, Pushing (MHz/V): 3, Phase Noise Typ (dBc/Hz): -98, Power (dBm): 3 ±3, Part Status: Active.