Продукція > KYOCERA AVX > SMX43C106KAN360
SMX43C106KAN360
SMX43C106KAN360 KYOCERA AVX
smx.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 10UF 25V X7R 8DIP
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Features: Low ESL (Stacked), High Temperature
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: Stacked DIP, 8 Lead
Temperature Coefficient: X7R (VHT)
Size / Dimension: 0.402" L x 0.441" W (10.20mm x 11.20mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
Applications: SMPS Filtering
Lead Spacing: 0.400" (10.16mm)
Height - Seated (Max): 0.360" (9.14mm)
Part Status: Active
Capacitance: 10 µF
на замовлення 8 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 10UF 25V X7R 8DIP, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Features: Low ESL (Stacked), High Temperature, Voltage - Rated: 25V, Package / Case: Stacked DIP, 8 Lead, Temperature Coefficient: X7R (VHT), Size / Dimension: 0.402" L x 0.441" W (10.20mm x 11.20mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 200°C, Applications: SMPS Filtering, Lead Spacing: 0.400" (10.16mm), Height - Seated (Max): 0.360" (9.14mm), Part Status: Active, Capacitance: 10 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SMX43C106KAN360 SMX43C106KAN360 Виробник : KYOCERA AVX smx-776975.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 25 VDC 10 uF VHT/X7R 10 % 2.54 mm