Продукція > AVX > SMX43C156KAN650
SMX43C156KAN650
SMX43C156KAN650 AVX
smx-776975.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 25volts 15uF 10% X7R High Temp
на замовлення 47 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 15UF 25V X7R 8DIP, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Features: Low ESL (Stacked), High Temperature, Voltage - Rated: 25V, Package / Case: Stacked DIP, 8 Lead, Temperature Coefficient: X7R (VHT), Size / Dimension: 0.402" L x 0.441" W (10.20mm x 11.20mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 200°C, Applications: SMPS Filtering, Lead Spacing: 0.400" (10.16mm), Height - Seated (Max): 0.400" (10.16mm), Part Status: Active, Capacitance: 15 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SMX43C156KAN650 SMX43C156KAN650 Виробник : KYOCERA AVX smx.pdf Description: CAP CER 15UF 25V X7R 8DIP
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Features: Low ESL (Stacked), High Temperature
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: Stacked DIP, 8 Lead
Temperature Coefficient: X7R (VHT)
Size / Dimension: 0.402" L x 0.441" W (10.20mm x 11.20mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
Applications: SMPS Filtering
Lead Spacing: 0.400" (10.16mm)
Height - Seated (Max): 0.400" (10.16mm)
Part Status: Active
Capacitance: 15 µF