Продукція > KYOCERA AVX > SMX51C205KAN650
SMX51C205KAN650
SMX51C205KAN650 KYOCERA AVX
smx.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 2UF 100V X7R 6DIP
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Features: Low ESL (Stacked), High Temperature
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: Stacked DIP, 6 Lead
Temperature Coefficient: X7R (VHT)
Size / Dimension: 0.250" L x 0.300" W (6.35mm x 7.62mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
Applications: SMPS Filtering
Lead Spacing: 0.250" (6.35mm)
Height - Seated (Max): 0.250" (6.35mm)
Part Status: Active
Capacitance: 2 µF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 2UF 100V X7R 6DIP, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Features: Low ESL (Stacked), High Temperature, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: Stacked DIP, 6 Lead, Temperature Coefficient: X7R (VHT), Size / Dimension: 0.250" L x 0.300" W (6.35mm x 7.62mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 200°C, Applications: SMPS Filtering, Lead Spacing: 0.250" (6.35mm), Height - Seated (Max): 0.250" (6.35mm), Part Status: Active, Capacitance: 2 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SMX51C205KAN650 SMX51C205KAN650 Виробник : AVX smx-776975.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 2uF 10% X7R High Temp