Продукція > KYOCERA AVX > SMX52A103KAN120
SMX52A103KAN120
SMX52A103KAN120 KYOCERA AVX
smx.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 10000PF 200V NP0 6-DIP
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Features: Low ESL (Stacked), High Temperature
Voltage - Rated: 200V
Package / Case: 6-DIP
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.250" L x 0.300" W (6.35mm x 7.62mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
Applications: SMPS Filtering
Lead Spacing: 0.250" (6.35mm)
Height - Seated (Max): 0.120" (3.05mm)
Capacitance: 10000 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 10000PF 200V NP0 6-DIP, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Features: Low ESL (Stacked), High Temperature, Voltage - Rated: 200V, Package / Case: 6-DIP, Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.250" L x 0.300" W (6.35mm x 7.62mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 200°C, Applications: SMPS Filtering, Lead Spacing: 0.250" (6.35mm), Height - Seated (Max): 0.120" (3.05mm), Capacitance: 10000 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SMX52A103KAN120 SMX52A103KAN120 Виробник : KYOCERA AVX smx.pdf Speciality Ceramic Capacitors 200V .01uF C0G(NP0) 10 % 2.54 mm