Продукція > KYOCERA AVX > SMX53A104KAN240
SMX53A104KAN240
SMX53A104KAN240 KYOCERA AVX
smx.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 0.1UF 25V C0G/NP0 6DIP
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Features: Low ESL (Stacked), High Temperature
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: Stacked DIP, 6 Lead
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.250" L x 0.300" W (6.35mm x 7.62mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
Applications: SMPS Filtering
Lead Spacing: 0.250" (6.35mm)
Height - Seated (Max): 0.240" (6.10mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.1 µF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.1UF 25V C0G/NP0 6DIP, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Features: Low ESL (Stacked), High Temperature, Voltage - Rated: 25V, Package / Case: Stacked DIP, 6 Lead, Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.250" L x 0.300" W (6.35mm x 7.62mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 200°C, Applications: SMPS Filtering, Lead Spacing: 0.250" (6.35mm), Height - Seated (Max): 0.240" (6.10mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.1 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SMX53A104KAN240 SMX53A104KAN240 Виробник : KYOCERA AVX smx-3165256.pdf Speciality Ceramic Capacitors 25V 0.1 uF C0G(NP0) 10 % 2.54 mm