SN222M010ST
SN222M010ST Cornell Dubilier Electronics (CDE)
SN.pdf
Виробник: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Description: CAP ALUM 2200UF 20% 10V RADIAL
на замовлення 15 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Aluminium Electrolytic Capacitors - Leaded 2200uF 10Volt 85C.
Інші пропозиції SN222M010ST
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SN222M010ST SN222M010ST Виробник : Cornell Dubilier - CDE SN-20470.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Leaded 2200uF 10Volt 85C