SN64BCT757NG4
SN64BCT757NG4 Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fsn64bct757
Виробник: Texas Instruments
Description: IC BUF NON-INVERT 5.5V 20DIP
Packaging: Tube
Package / Case: 20-DIP (0.300", 7.62mm)
Output Type: Open Collector
Mounting Type: Through Hole
Number of Elements: 2
Logic Type: Buffer, Non-Inverting
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Voltage - Supply: 4.5V ~ 5.5V
Number of Bits per Element: 4
Current - Output High, Low: -, 64mA
Supplier Device Package: 20-PDIP
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC BUF NON-INVERT 5.5V 20DIP, Packaging: Tube, Package / Case: 20-DIP (0.300", 7.62mm), Output Type: Open Collector, Mounting Type: Through Hole, Number of Elements: 2, Logic Type: Buffer, Non-Inverting, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Voltage - Supply: 4.5V ~ 5.5V, Number of Bits per Element: 4, Current - Output High, Low: -, 64mA, Supplier Device Package: 20-PDIP.