Продукція > KYOCERA AVX > SNAG45471M250BK
SNAG45471M250BK KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Category: SNAP-IN electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; SNAP-IN; 470uF; 250VDC; Ø22x45mm; ±20%
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: SNAP-IN
Capacitance: 470µF
Operating voltage: 250V DC
Body dimensions: Ø22x45mm
Tolerance: ±20%
Service life: 5000h
Operating temperature: -25...105°C
Manufacturer series: SNA
Operating current: 1.62A
Height: 45mm
Diameter: 22mm
Написати відгук
Category: SNAP-IN electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; SNAP-IN; 470uF; 250VDC; Ø22x45mm; ±20%, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: SNAP-IN, Capacitance: 470µF, Operating voltage: 250V DC, Body dimensions: Ø22x45mm, Tolerance: ±20%, Service life: 5000h, Operating temperature: -25...105°C, Manufacturer series: SNA, Operating current: 1.62A, Height: 45mm, Diameter: 22mm.