Продукція > KYOCERA AVX > SNAH50821M250BK
SNAH50821M250BK KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Category: SNAP-IN electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; SNAP-IN; 820uF; 250VDC; Ø25x50mm; ±20%
Mounting: SNAP-IN
Operating temperature: -25...105°C
Capacitance: 820µF
Diameter: 25mm
Body dimensions: Ø25x50mm
Height: 50mm
Operating current: 2.28A
Tolerance: ±20%
Operating voltage: 250V DC
Написати відгук
Category: SNAP-IN electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; SNAP-IN; 820uF; 250VDC; Ø25x50mm; ±20%, Type of capacitor: electrolytic, Manufacturer series: SNA, Mounting: SNAP-IN, Operating temperature: -25...105°C, Capacitance: 820µF, Diameter: 25mm, Body dimensions: Ø25x50mm, Height: 50mm, Operating current: 2.28A, Tolerance: ±20%, Operating voltage: 250V DC, Service life: 5000h.