Продукція > KYOCERA AVX > SNAI35221M450BK
SNAI35221M450BK
SNAI35221M450BK KYOCERA AVX
SNA-Series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP 220 / 450V / CASE 3035
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - Snap-In
Size / Dimension: 1.181" Dia (30.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 1.457" (37.00mm)
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 450 V
Ripple Current @ Low Frequency: 1.17 A @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 1.6614 A @ 50 kHz
на замовлення 200 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP 220 / 450V / CASE 3035, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - Snap-In, Size / Dimension: 1.181" Dia (30.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 1.457" (37.00mm), Capacitance: 220 µF, Voltage - Rated: 450 V, Ripple Current @ Low Frequency: 1.17 A @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 1.6614 A @ 50 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SNAI35221M450BK SNAI35221M450BK Виробник : KYOCERA AVX SNA_Series.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 450v 220uF 20% 2 Ter minal