Продукція > KYOCERA AVX > SNLG25820M400BK
SNLG25820M400BK KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Category: SNAP-IN electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; SNAP-IN; 82uF; 400VDC; Ø22x25mm; ±20%
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: SNAP-IN
Capacitance: 82µF
Operating voltage: 400V DC
Body dimensions: Ø22x25mm
Tolerance: ±20%
Service life: 3000h
Operating temperature: -25...105°C
Manufacturer series: SNL
Operating current: 0.64A
ESR value: 2426mΩ
Height: 25mm
Diameter: 22mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SNAP-IN electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; SNAP-IN; 82uF; 400VDC; Ø22x25mm; ±20%, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: SNAP-IN, Capacitance: 82µF, Operating voltage: 400V DC, Body dimensions: Ø22x25mm, Tolerance: ±20%, Service life: 3000h, Operating temperature: -25...105°C, Manufacturer series: SNL, Operating current: 0.64A, ESR value: 2426mΩ, Height: 25mm, Diameter: 22mm.